Şehir yaşamında sabit şekilde park edilmiş araçların olduğunu neredeyse her gün görmekteyiz. Güneş altında sabit duran araçların zaman içerisinde boyaları zarar görmekte, bu durum da aracın hem görünümünde hem de maddi anlamda kayıplar yaşamasına sebep olmaktadır. Ayrıca kuşların pisledikleri araçların boyalarının lekelendiği de görülmektedir.

Bu durumun çözümlenmesi için uzun süreli park halinde bırakılacak araçların korunması için Oto Örtülerinin kullanılması doğru bir tercih olacaktır.

Farklı materyallerden oluşan bu örtüler araçların model ve marka değişimlerine göre farklılık gösterebilmektedir. Uyumlu bir Oto örtüleri aracın dışarıdan gelebilecek etkenlere karşı korunması için elzemdir. Olası bir zararın engellenmesi bu ürünlerin maliyetlerini karşılamakta ve bunun yanında aracınızın maddi değer kaybı yaşamasının da önlemektedir. Ayrıca bu örtülerin altında araçlar temiz bir şekilde muhafaza edilmekte ve örtünün kaldırıldığı andan itibaren temiz bir kullanım imkanı elde edilmiş olacaktır.