Maltepe Feyzullah branda tente çadır işletmelerde, evlerde, kafelerde ve restoranlarda çadır ve tente sistemlerinin tamamında kullanımı olan brandaların geniş bir uygulama alana vardır. Feyzullah branda tente çadır özellikle sigara yasağı sonra açılır çatı sistemlerine geçen işletmelerin hepsinde katlanabilir çatı sistemlerinin montajları yapılamaya başlanmıştır

Tel: (0216) 661 4696

Mobil: (0532) 743 8558

Maltepe Feyzullah Branda Tente Çadır

Feyzullah tente katlanabilir sistemlerin vazgeçilmez ürünü olan brandalar farklı renkte, yoğunlukta üretilmektedir. Feyzullah çadır brandaların üzerine kimi zaman isteğe göre işletmenin logosu da basılabilmektedir.

Maltepe Feyzullah Branda Tente Çadır

Evlerde gölgelik çadırlarda kullanılabilen bu brandalar dört mevsim boyunca kullanılabilecek ürünlerdir. Maltepe Feyzullah branda kışın -25 derece soğukluğa, yazın ise +70 derece sıcaklığa kadar dayanabilen sağlam bir üründür.

Maltepe Feyzullah Branda Tente Çadır

Maltepe Feyzullah branda yapımında poliüretan kullanılan brandalar, poliüretan ipliklerden sağlam bir şekilde örülmektedir. Feyzullah branda dış mekanlarda su geçirmez özelliği ile en çok ve sık kullanılan ürünler sınıfında üst sıralardadır.

Maltepe Feyzullah Branda Tente Çadır

Maltepe Feyzullah tente brandanın Kullanım Alanları Ve Amaçları Branda çadır ve tente sistemlerinde kullanılan vazgeçilmez bir üründür. Maltepe Feyzullah branda tente çadır katlanır tente, kasetli tente, mafsallı tente, körüklü tente, çift açılır tente ve bahçeler için imal edilmiş olan gölgelik amaçlı mega şemsiyelerde branda kullanılan tek ürün olması özelliği ile hem kullanışlı hem de vazgeçilemeyecek bir üründür.

Maltepe Feyzullah Branda Tente Çadır

Feyzullah  tente kalın ve sağlam bir malzeme olmasından dolayı brandanın m2 ağırlığı 180 gr kadar bir ağırlık ölçü birimine denk gelmektedir. Feyzullah  çadır kalınlığı ise genelde 0.5 cm olarak üretilen brandaların uzunlukları isteğe bağlı olarak üretilebilmektedir. Feyzullah  branda ayrıca üzerine kaplanan özel malzemeler ile brandalar UV geçirmeyen filtreli özelliğe de sahip olmaktadırlar.