Maltepe Dragos branda tente çadır işletmelerde, evlerde, kafelerde ve restoranlarda çadır ve tente sistemlerinin tamamında kullanımı olan brandaların geniş bir uygulama alana vardır. Dragos branda tente çadır özellikle sigara yasağı sonra açılır çatı sistemlerine geçen işletmelerin hepsinde katlanabilir çatı sistemlerinin montajları yapılamaya başlanmıştır

Tel: (0216) 661 4696

Mobil: (0532) 743 8558

Maltepe Dragos Branda Tente Çadır

Dragos tente katlanabilir sistemlerin vazgeçilmez ürünü olan brandalar farklı renkte, yoğunlukta üretilmektedir. Dragos çadır brandaların üzerine kimi zaman isteğe göre işletmenin logosu da basılabilmektedir.

Maltepe Dragos Branda Tente Çadır

Evlerde gölgelik çadırlarda kullanılabilen bu brandalar dört mevsim boyunca kullanılabilecek ürünlerdir. Maltepe Dragos branda kışın -25 derece soğukluğa, yazın ise +70 derece sıcaklığa kadar dayanabilen sağlam bir üründür.

Maltepe Dragos Branda Tente Çadır

Maltepe Dragos branda yapımında poliüretan kullanılan brandalar, poliüretan ipliklerden sağlam bir şekilde örülmektedir. Dragos branda dış mekanlarda su geçirmez özelliği ile en çok ve sık kullanılan ürünler sınıfında üst sıralardadır.

Maltepe Dragos Branda Tente Çadır

Maltepe Dragos tente brandanın Kullanım Alanları Ve Amaçları Branda çadır ve tente sistemlerinde kullanılan vazgeçilmez bir üründür. Maltepe Dragos branda tente çadır katlanır tente, kasetli tente, mafsallı tente, körüklü tente, çift açılır tente ve bahçeler için imal edilmiş olan gölgelik amaçlı mega şemsiyelerde branda kullanılan tek ürün olması özelliği ile hem kullanışlı hem de vazgeçilemeyecek bir üründür.

Maltepe Dragos Branda Tente Çadır

Dragos  tente kalın ve sağlam bir malzeme olmasından dolayı brandanın m2 ağırlığı 180 gr kadar bir ağırlık ölçü birimine denk gelmektedir. Dragos  çadır kalınlığı ise genelde 0.5 cm olarak üretilen brandaların uzunlukları isteğe bağlı olarak üretilebilmektedir. Dragos  branda ayrıca üzerine kaplanan özel malzemeler ile brandalar UV geçirmeyen filtreli özelliğe de sahip olmaktadırlar.