Gebze Yenikent branda tente çadır sistemleri günümüz dünyasında ve hayatımızın her köşesinde yer alan bir tür çadırdır. Yenikent branda son yıllarda şeffaf branda çay bahçeleri veya restaurant, kafeleri ve sigara içme alanları için yaptığı insanların hava koşullarından etkilenmemesi için tasarlanan bir çeşit tür biçimidir. Yenikent tente Sistemleri çok sağlam olup olmaması yapım aşamasındaki sağlamlığıyla eşdeğerdir.

Tel: (0216) 661 4696

Mobil: (0532) 743 8558

Gebze Yenikent Branda Tente Çadır

Gebze Yenikent branda tente çadır şeffaf brandayı rüzgâr şiddetinin yoğunluğunun çok olduğu yerlere kurarsanız çok şikâyetçi olabilirsiniz. Yenikent çadır ancak herhangi bir hava boşluğuna girişine izin vermeyip çıtaları sağlam ve güçlü olarak inşa edilirse şeffaf tente perdenin hiç bir problem çıkarmayacağından emin olabilirsiniz.

Gebze Yenikent Branda Tente Çadır

Yenikent branda değerli müşterilerimizin ihtiyaçlar sebebiyle ve dış etkenlerden korunmanız için en pratik ve portatif çözümü sunan bir sistemdir. Yenikent  tente evinizi bahçenizi ve ticari alanlarınızı her türlü hava şartlarından korur.

Gebze Yenikent Branda Tente Çadır

Gebze Yenikent branda tente çadır şeffaf tente aslında çadırın aynısıdır, ancak şeffaf branda çadırdan ayıran en önemli özelliği çevresini kaplayan branda olmaması bazı yerlerin şeffaf branda olması bir nevi pencerenin verdiği özellikleri vermesidir.

Gebze Yenikent Branda Tente Çadır

Yenikent tente kafelerde, restoranlarda, şeffaf branda kullanılan özelliklerdendir, Çünkü sigara içme alanları için hem sıcak olması hem de şeffaf kısımların açılmasından dolayı açık hava olarak sayılması kafelerde çok görülme oranını arttırmaktadır.

Gebze Yenikent Branda Tente Çadır

Gebze Yenikent branda tente çadır şeffaf branda, komple olarak PVC den imal edilmektedir. Hemen hemen cam kadar saydam bir yüzeye sahiptir. Yenikent branda sınıfı içinde olarak bu ürün sınıfını ithal etmekteyiz. Yenikent tente balkon teras bahçe ve ticari mekânlarınız için en çok talep edilen ve bizimde tavsiye ettiğimiz branda versiyonudur.

Yenikent branda araba brandası, PVC kaplamalı içi pamuksu dokuda olan brandadır. Dış yüzeyi PVC kaplı olduğundan kuvvetli bir koruma sağlar. Yenikent tente iç yüzeyinde bulunan pamuksu tabakanın arabanızı yumuşak bir şekilde sarar ve arabanın çizilmesini önler, çok kullanışlıdır tek başınıza araba brandasını örtüp aynı şekilde toparlayıp paketine rahatlıkla koyabilirsiniz.