Gebze Adem Yavuz branda tente çadır sistemleri günümüz dünyasında ve hayatımızın her köşesinde yer alan bir tür çadırdır. Adem Yavuz branda son yıllarda şeffaf branda çay bahçeleri veya restaurant, kafeleri ve sigara içme alanları için yaptığı insanların hava koşullarından etkilenmemesi için tasarlanan bir çeşit tür biçimidir. Adem Yavuz tente Sistemleri çok sağlam olup olmaması yapım aşamasındaki sağlamlığıyla eşdeğerdir.

Tel: (0216) 661 4696

Mobil: (0532) 743 8558

Gebze Adem Yavuz Branda Tente Çadır

Gebze Adem Yavuz branda tente çadır şeffaf brandayı rüzgâr şiddetinin yoğunluğunun çok olduğu yerlere kurarsanız çok şikâyetçi olabilirsiniz. Adem Yavuz çadır ancak herhangi bir hava boşluğuna girişine izin vermeyip çıtaları sağlam ve güçlü olarak inşa edilirse şeffaf tente perdenin hiç bir problem çıkarmayacağından emin olabilirsiniz.

Gebze Adem Yavuz Branda Tente Çadır

Adem Yavuz branda değerli müşterilerimizin ihtiyaçlar sebebiyle ve dış etkenlerden korunmanız için en pratik ve portatif çözümü sunan bir sistemdir. Adem Yavuz  tente evinizi bahçenizi ve ticari alanlarınızı her türlü hava şartlarından korur.

Gebze Adem Yavuz Branda Tente Çadır

Gebze Adem Yavuz branda tente çadır şeffaf tente aslında çadırın aynısıdır, ancak şeffaf branda çadırdan ayıran en önemli özelliği çevresini kaplayan branda olmaması bazı yerlerin şeffaf branda olması bir nevi pencerenin verdiği özellikleri vermesidir.

Gebze Adem Yavuz Branda Tente Çadır

Adem Yavuz tente kafelerde, restoranlarda, şeffaf branda kullanılan özelliklerdendir, Çünkü sigara içme alanları için hem sıcak olması hem de şeffaf kısımların açılmasından dolayı açık hava olarak sayılması kafelerde çok görülme oranını arttırmaktadır.

Gebze Adem Yavuz Branda Tente Çadır

Gebze Adem Yavuz branda tente çadır şeffaf branda, komple olarak PVC den imal edilmektedir. Hemen hemen cam kadar saydam bir yüzeye sahiptir. Adem Yavuz branda sınıfı içinde olarak bu ürün sınıfını ithal etmekteyiz. Adem Yavuz tente balkon teras bahçe ve ticari mekânlarınız için en çok talep edilen ve bizimde tavsiye ettiğimiz branda versiyonudur.

Adem Yavuz branda araba brandası, PVC kaplamalı içi pamuksu dokuda olan brandadır. Dış yüzeyi PVC kaplı olduğundan kuvvetli bir koruma sağlar. Adem Yavuz tente iç yüzeyinde bulunan pamuksu tabakanın arabanızı yumuşak bir şekilde sarar ve arabanın çizilmesini önler, çok kullanışlıdır tek başınıza araba brandasını örtüp aynı şekilde toparlayıp paketine rahatlıkla koyabilirsiniz.