Gebze Balçık branda tente çadır sistemleri günümüz dünyasında ve hayatımızın her köşesinde yer alan bir tür çadırdır. Balçık branda son yıllarda şeffaf branda çay bahçeleri veya restaurant, kafeleri ve sigara içme alanları için yaptığı insanların hava koşullarından etkilenmemesi için tasarlanan bir çeşit tür biçimidir. Balçık tente Sistemleri çok sağlam olup olmaması yapım aşamasındaki sağlamlığıyla eşdeğerdir.

Tel: (0216) 661 4696

Mobil: (0532) 743 8558

Gebze Balçık Branda Tente Çadır

Gebze Balçık branda tente çadır şeffaf brandayı rüzgâr şiddetinin yoğunluğunun çok olduğu yerlere kurarsanız çok şikâyetçi olabilirsiniz. Balçık çadır ancak herhangi bir hava boşluğuna girişine izin vermeyip çıtaları sağlam ve güçlü olarak inşa edilirse şeffaf tente perdenin hiç bir problem çıkarmayacağından emin olabilirsiniz.

Gebze Balçık Branda Tente Çadır

Balçık branda değerli müşterilerimizin ihtiyaçlar sebebiyle ve dış etkenlerden korunmanız için en pratik ve portatif çözümü sunan bir sistemdir. Balçık  tente evinizi bahçenizi ve ticari alanlarınızı her türlü hava şartlarından korur.

Gebze Balçık Branda Tente Çadır

Gebze Balçık branda tente çadır şeffaf tente aslında çadırın aynısıdır, ancak şeffaf branda çadırdan ayıran en önemli özelliği çevresini kaplayan branda olmaması bazı yerlerin şeffaf branda olması bir nevi pencerenin verdiği özellikleri vermesidir.

Gebze Balçık Branda Tente Çadır

Balçık tente kafelerde, restoranlarda, şeffaf branda kullanılan özelliklerdendir, Çünkü sigara içme alanları için hem sıcak olması hem de şeffaf kısımların açılmasından dolayı açık hava olarak sayılması kafelerde çok görülme oranını arttırmaktadır.

Gebze Balçık Branda Tente Çadır

Gebze Balçık branda tente çadır şeffaf branda, komple olarak PVC den imal edilmektedir. Hemen hemen cam kadar saydam bir yüzeye sahiptir. Balçık branda sınıfı içinde olarak bu ürün sınıfını ithal etmekteyiz. Balçık tente balkon teras bahçe ve ticari mekânlarınız için en çok talep edilen ve bizimde tavsiye ettiğimiz branda versiyonudur.

Balçık branda araba brandası, PVC kaplamalı içi pamuksu dokuda olan brandadır. Dış yüzeyi PVC kaplı olduğundan kuvvetli bir koruma sağlar. Balçık tente iç yüzeyinde bulunan pamuksu tabakanın arabanızı yumuşak bir şekilde sarar ve arabanın çizilmesini önler, çok kullanışlıdır tek başınıza araba brandasını örtüp aynı şekilde toparlayıp paketine rahatlıkla koyabilirsiniz.