Beykoz Göksu branda tente ekonomi tentelerimiz ve brandalarımız birçok çeşit ve seçenek ile mevcuttur. Göksu branda tente  her iki ürün yelpazesi birden fazla ebat ve renkte olup, su geçirmeyen bir tabletin gerekli olduğu geçici uygulamalar için idealdir. Göksu branda Bu zırhlar, takviyeli dokuma polietilen malzemeden yapılmıştır ve metre aralıklarında deliklere sahiptir. Göksu tente branda zemin kaplaması olarak kullanımı iyi olan bu su geçirmez kapaklar, nesneleri korumanın maliyet açısından etkili bir yoludur.

Tel: (0216) 661 4696

Mobil: (0532) 743 8558

Göksu bölgesinde brandacı Orta sınıf branda tümü suya dayanıklıdır ve ekonomi sınıfına daha dayanıklı bir alternatif sunar. Çizgili, Süper Beyaz ve Cam Şeffaf PVC seriler tezgahlarda son derece popülerdir. Birden fazla ebat ve renk kombinasyonuyla üretilen bu sağlam ve su geçirmez kapaklar mallarınız için güvenilir koruma sunar. Hepsi tamamıyla kalitelidir.

Beykoz Göksu Branda Tente Branda ve Tente Özellikleri

Beykoz Göksu branda tente seçici müşteriye rekabetçi fiyatlarla daha ağır, daha sağlam bir tente sunar. Polietilen levhalar, daha sağlam bir branda gerekebilir ve dayanıklı sağlamlaştırılmış köşe yamalarına ve 50 cm aralıklarla deliklere sahip yerler için kullanılır.

Beykoz Göksu Branda Tente

Her üç seride 3 kat aralıklarla nikel kaplamalı delikler ve çift kilit dikişli hemseler bulunur. Göksu branda tente Maksimum ışık penetrasyonu sağlayacak bir tenteye ihtiyacınız varsa, daha fazla aramanıza gerek yoktur. Göksu branda tarpaflex, çoğunlukla barınak ve örtü kapakları, pergola levhaları ve parti kanopileri olarak kullanılan geniş bir net brandalar sunar. Rafın dışına çıkarılan hazır polietilen tenteler satışı sunuyoruz.

Beykoz Göksu Branda Tente

Özel üretilmiş ağır hizmet PVC branda ve kanvas branda için lütfen tente sayfasını ölçmek için hazırlanmıştır. Beykoz Göksu branda tente  Tenteler, neredeyse her tür uygulama için özel olarak tasarlanabilir ve üretilebilir. Polietilen ve vinil tarpları, en iyi yapım zımbalarıdır çünkü bunlar, yırtılmaya karşı oldukça dirençlidir. Göksu branda Uygun endüstriyel tenteli kaynak ekipmanlarına sahip olmak ve doğru takviye malzemelerini oluşturmak, uzun bir mermer ömrü sağlamak için yardımcı olur.

Beykoz Göksu Branda Tente

Beykoz Göksu Branda Tente Branda ve Tente Kullanım Alanları

Göksu tente örtülerin en çok kullanım alanları taşımacılıktır, her tür eşya barınak için kullanılabilir. Göksu branda tente taşıma esnasında malların kaplanmasında verimli bir şekilde kullanılabilirler ve bundan sonra bir kamyon çerçevesinin içindeki ikamet maddeleri için de kullanılabilirler, böylece olumsuzluklara maruz kalmazlar.

Beykoz Göksu Branda Tente

Göksu tente inşaat alanında ise inşaat hasar nedeniyle inşaata herhangi bir sızıntı veya delik oluşmamasını sağlar.