Ataşehir Barbaros branda tente 1980’li yıllarda Türkiye’de yerini bulan ve birçok iş yeri tarafından kolayca benimsenen bu sistem, çetin kış şartları için kullanılan, kalın polyester kumaştan imal edilmiş koruma sistemidir. Barbaros branda tente yaz aylarında da güneş ışınlarının engellenmesi amaçlı da kullanılır.

Tel: (0216) 661 4696

Mobil: (0532) 743 8558

Ataşehir Barbaros Branda Tente

 

Ataşehir Barbaros branda tente su geçirmeyen bu ürünler kafelerde, bahçede, açık alanların kapatılması gibi birçok fonksiyonel görevi üstlenirler. Barbaros branda tente aklınıza gelebilecek her yerde brandanın kullanılması mümkündür. Araba üzerlerinden, yat gölgeliğine kadar şeffaf çeşitleri de olmak üzere hemen hemen her yerde karşınıza çıkabilir. Barbaros branda dilerseniz konsepte uygun olarak üzerine dijital baskı yaptırabilir farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Ataşehir Barbaros Branda Tente

Barbaros tente özellikle kafelerde daha çok tercih edilen bu yöntem müşterilerde akılda kalıcı bir etki yaratmak için tercih edilir. Branda aslında kalın bir muşamba tarzı malzemedir. Ataşehir Barbaros tente kullanılacak alana göre ürün değişikliğe uğrar, bulunduğu mekâna uygun olarak üretilir.

Ataşehir Barbaros Branda Tente

Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi İstanbul Ataşehir Barbaros branda tente üretimi ve kullanımı açısından oldukça yaygındır. Barbaros branda tente İstanbul ve ilçesinin nüfusu göz önüne alınırsa açık dükkân sayısına kıyasla oldukça kullanımı fazladır. Barbaros branda birçok firmanın hizmet verdiği bu sektöre rahatlıkla internet üzerinden ya da sokak üzerlerinde rastlamanız mümkün.

Ataşehir Barbaros Branda Tente

Ataşehir Barbaros Branda Tente Branda ve Tente Arasındaki Bilinmeyen Fark

Ataşehir Barbaros branda tente genellikle birbirine çok benzetilen ve ikisinin de aynı olduğu düşünülmektedir. Soğuk ve sıcak havalara karşı dayanıklı olarak brandalar üretilir. Barbaros branda tente iste üretilmiş olan brandalardan oluşturulan sistemin bütününe tente denilmektedir. Gölge alanlarınızı yaratmada bir numaralı görev üstlenirler.

Ataşehir Barbaros Branda Tente

Ataşehir Barbaros Branda Tente Branda ve Tente Kullanımı

Barbaros branda kalın bir kumaş olmasından dolayı yıkanması özen gerektirir. Herhangi bir makineye atıp yıkayamazsınız. Ataşehir Barbaros branda tente ebat olarak büyük olmasından kaynaklı temizleyici firma çağırmanız gerekmektedir. Barbaros branda nemin çok olduğu bölgelerde özellikle araba üstlerinde kullanımı önerilmez. Barbaros tente Kalın olan kumaş araba yüzeyi ile temas eder sıcak ve nemin etkisi ile zamanla yüzeye yapışma ya da terleme gözlemlenebilir.

Ataşehir Barbaros Branda Tente

Ataşehir Barbaros tente Garaja terk edilmiş bir arabanız var ise branda kullanımı riskli olabilir. Barbaros tente çadırların oluşturulması, üst katların kirinden tozundan korunmak için oldukça idealdir. Kafelerin üst tabanlarını oluşturan raylı tenteler genellikle motorlu olarak tercih edilir. Ataşehir Barbaros tente sigara tüketimi sağlanan yerlerde hızlı bir havalandırma sağlar.